Telewizja w Wiosce Kulinarnej

XII Festyn Regionalny - Sójka Mazowiecka 2018

Warsztaty Serowarskie

Sójka Mazowiecka 2017

Sójka Mazowiecka 2016

Śladami Rancza i Mazowieckiej Sójki

Operator Wioski Kulinarnej w Podcierniu

Sójka Mazowiecka 2015

Jak powstaje Sójka w Wiosce Kulinarnej w Podcierniu

XXV-lecie Samorządu Terytorialnego w Gminie Cegłów

Warsztaty pieczenia Sójki Mazowieckiej

Bal Sylwestrowy - w Wiosce Kulinarnej

Aktywizacja osób bezrobotnych w Gminie Cegłów

W dniu 12 listopada 2014 roku w Wiosce Kulinarnej w Podcierniu odbył się zaplanowany w ramach zadań projektu „Aktywizacja osób bezrobotnych z gminy Cegłów” – Dzień Projektu .

Otwarcie Wioski Kulinarnej w Podcierniu

W niedziele 12.10.2014 roku w Podcierniu odbyło się uroczyste otwarcie „Wioski Kulinarnej”. Wioska ta powstała w wyniku realizacji przez Gminę Cegłów projektu unijnego pn. „Wioska kulinarna w Podcierniu – kompleksowa oferta turystyczna Gminy Cegłów”.

Otwarcie projektu Wioska kulinarna

Dnia 12.10.2014 o godz. 16.30 w Podcierniu odbędzie się oficjalne otwarcie zakończonego projektu pt. „Wioska kulinarna w Podcierniu – utworzenie kompleksowej oferty turystycznej Gminy Cegłów”.

C3R Cegłowski Rodzinny Rajd Rowerowy

W niedzielę 5 października br. odbył się Cegłowski Rodzinny Rajd Rowerowy C3R. Organizatorem rajdu był Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman, natomiast pomysł na organizację Rajdu powstał z inicjatywy Pana Jacka Nurzyńskiego – jednego z właścicieli baru Epulo.

XVI Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Mińskiego

W dniu 30 września 2014 roku w Wiosce Kulinarnej w Podcierniu odbył się XVI Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Mińskiego. Otwarcie Konwentu odbyło się o godzinie 10.00 wraz z uroczystym wystąpieniem organizatora spotkania – Wójta Gminy Cegłów – Pan Marcina Uchmana. W spotkaniu udział wzięli Wójtowie i Burmistrzowie oraz zaproszeni goście. Po uroczystym wystąpieniu Pana Wójta goście zostali poczęstowani świeżą sójką mazowiecką wyjętą prosto z pieca, podaną na specjalnie przygotowanej drewnianej łopacie.

Zakończenie prac remontowych

Projekt pt. „ Wioska kulinarna w Podcierniu – utworzenie kompleksowej oferty turystycznej Gminy Cegłów” został zrealizowany na podstawie umowy z dnia 12.06.2014 roku z Wykonawcą tj. PUH LUX Janina i Bogusław Lejman Sp. J. z Mińska Mazowieckiego. Realizacja tej inwestycji przebiegała sukcesywnie kolejnymi etapami.